دانلود سریال Chief Kim 2017

۴.۸
(۶)

درباره سریال

 • نام: رئیس کیم – Chief Kim
 • ژانر: کمدی | اداری | درام
 • مدت زمان: ۶۰ دقیقه
 • تعداد قسمت ها: ۲۰
 • روزهای پخش: به اتمام رسیده
 • سال انتشار: ۲۰۱۷
 • شبکه پخش: KBS2
 • کشور سازنده: کره جنوبی
 • نویسنده: Lee Jae Hoon
 • کارگردان: Park Jae Bum
 • ستارگان: Nam Goong Min – Nam Sang Mi – Lee Joon Ho

خلاصه داستان

کیم سونگ ریونگ (نامگونگ مین) واسه گروه های تبهکار پول شویی می‌کنه، ولی بر حسب اتفاق، فرصتی به دست میاره تا به عنوان رئیس قسمت تجاری شرکت TQ شروع به کار کنه. به مرور متوجه دستهای پشت پرده توی شرکت میشه و تبدیل به اولین کسی میشه که برای حفظ شرکت از تباهی، در مقابل فساد و اعمال نابخردانه ی دستهای پشت پرده، قد عَلَم میکنه.

 

 • تمامی قسمت ها اضافه شده اند.
 • ost سریال اضافه شد.
 • نقد سریال اضافه شد.

لینک های دانلود

دانلود از upload boy

قسمت۱ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p 

قسمت۲ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p 

قسمت۳ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p 

قسمت۴ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p 

قسمت۵ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p 

قسمت۶ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p 

قسمت۷ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p

قسمت۸ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p 

قسمت۹ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p 

قسمت۱۰ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p 

قسمت۱۱ کیفیت:  ۵۴۰p – ۷۲۰p 

قسمت۱۲ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p

قسمت۱۳ کیفیت:  ۵۴۰p – ۷۲۰p

قسمت۱۴ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p

قسمت۱۵ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p

قسمت۱۶ کیفیت:  ۵۴۰p۷۲۰p  

قسمت۱۷ کیفیت:  ۵۴۰p – ۷۲۰p  

قسمت۱۸ کیفیت:  ۵۴۰p – ۷۲۰p  

قسمت۱۹ کیفیت:  ۵۴۰p – ۷۲۰p  

قسمت۲۰ کیفیت:  ۵۴۰p – ۷۲۰p   (قسمت پایانی)

 

دانلود زیرنویس

دانلود زیرنویس از تیم ترجمه پرشین دریم: 

 دانلود

 

ost

دانلود تمامی آهنگهای سریال بصورت یکجا: 

 دانلود

نقد

نقد سریال

سریال کره ای “رئیس کیم” با نام لاتین “Chief Kim”  در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۷ به روی آنتن شبکه KBS2رفت و پس از ۱۰ هفته پایان یافت. این سریال با بازی نام گونگ مین ، نام سانگ می و لی جونهو در ۲۰ قسمت ۶۰ دقیقه ای و در ژانر کمدی، اداری و درام(بیشتر درام است تا عاشقانه) ، به کارگردانی لی جه هون که تا قبل از این آثاری همچون “ذهن زیبا” و “خون” را کارگردانی کرده و نویسندگی پارک جه بوم (نویسنده ی سریال خون) تولید شد.

هنگامی که قسمت آخر این سریال پخش شد، به هیچ عنوان جای نگرانی نبود؛ چرا که فضای شاد و مفرحی که جوّ سریال ایجاد میکرد تا مدتها در ذهن باقی می ماند و به بیننده این اطمینان را میداد که، یک سریال در ژانر اداری و بدون هیچ عاشقانه ی اصلی، هنوز هم میتواند تاثیرگذار باشد. “لی جونهو” از گروه کی پاپ ۲PM در این سریال توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند و خوش درخشیدن کاراکترش، تحسین مخاطبین بسیاری را برانگیخت. تماشای سریال “رئیس کیم” برای آن دسته از افرادی که عاشق ژانر کمدی و شیطنت های اداری هستند، بشدت توصیه میشود.

کارهای دیوانه وار کاراکتر اصلی یعنی”رئیس کیم” در طول داستان و چگونگی واکنش دادن او به موقعیتهای مختلف، این سوال را در ذهن بیننده ایجاد میکند که: “او باز میخواهد چکار کند!؟” بهرحال”نام گونگ مین” به تنهایی این نقش را ایفا نکرد و هر ابرقهرمانی در کنار خود، یک فرد به اصطلاح دستیار دارد که او را به جلو هُل میدهد. همراه و دستیار او در اینجا کاراکتر”یون هاگیونگ” با بازی درخشان “نام سانگ می” بود. او زن نقش اصلی داستان است که همکار رئیس کیم و به اصطلاح سکوی پرتاب وی به سمت جلو میباشد؛ اما چیزی که شخصیت این زن را دوست داشتنی میکند، این است که درست در زمانی که بنظر میرسد او یک تکیه گاه  در پس زمینه ی داستان است، تبدیل به یک نقش کلیدی و موثر در پیش بردن داستان میشود، که نه تنها باعث حرکت رو به جلوی رئیس کیم است، بلکه مغز متفکر بسیاری از اتفاقات غیرمترقبه در طول سریال هم میباشد!

تمامی افراد تیم حتی بازیگران فرعی، در ایفای نقش خود و مهمتر از آن در انجام کار گروهی، عالی ظاهر شدند و توانستند با همکاری هم، این سریال را حتی در ژانر خانوادگی هم قرار دهند. یکی از موارد مورد علاقه ی من، مهر و محبتی بود که بین “رئیس کیم” و تمام همکارانش حتی کم سن و سال ترین آنها ،علیرغم اختلاف سنی که داشتند، وجود داشت. این سریال فقط بخاطر طرح اصلی موفق نشده است، بلکه بخاطر جای گیری درست هر بازیگر در نقش خود و ایفای آن به بهترین شکل، توانسته تبدیل به یکی از بهترین سریال های این شبکه شود.

حتی شخصیت پردازی نقش منفی هم عالی شکل گرفته، و کاراکتر منفی سریال هم بخوبی نقش فردی که پشت سر دیگران بدگویی میکند، رشوه میدهد ، از شرکت خودش هم دزدی میکند و تقریبا شوهر و پدری افتضاح و مخلص کلام، کلکسیون تمام رذایل اخلاقی است، را ایفا میکند. کاراکترهای منفی فرعی هم که کارهایشان در طول داستان باعث واکنش دادن رئیس کیم میشد، بازی مخاطب پسندی را از خود نشان دادند. شاید بتوان گفت افراد شرور داستان تمام کارهای شیطانی که از آنها انتظار میرود را انجام میدهند! یکی از نقاط قوت سریال،فضای جنگ و رقابت میان کاراکترهاست که در قالب تلاش و نقشه ریختن برای به زمین زدن یکدیگر، بخوبی در ذهن مخاطب جای میگیرد.

در طول سریال و با جلو رفتن داستان، متوجه میشویم که رابطه ی رئیس کیم و “سو یول” با بازی”لی جونهو”، یک رابطه ی عادی نیست و باعث اتفاقات بسیاری میشود. به شخصه در سکانس هایی که این دو نفر حضور داشتند، تمام حواسم را جمع میکردم تا ببینم چه اتفاقی قرار است بیفتد! این هم یکی دیگر از ویژگی های خوب و ایده ی بسیار جالب نویسنده و کارگردان است. واقعا از تماشای این سریال لذت بردم و دیدن آن را به تمام کسانی که میخواهند لحظات شاد و مفرحی را سپری کنند و همچنین کسانی که برای کامل شدن یک داستان، نیازی به روابط عاشقانه در سیر اصلی ندارند، توصیه میکنم. در ابتدا “رئیس کیم” خیلی قانع کننده نبود ولی آن را بعنوان روند پیشروی سریال پذیرفتم و به مرور فهمیدم که تصمیمم درست بوده؛ چرا که هرچه داستان جلوتر میرفت، برای من هم جالب تر و جذاب تر میشد. با تماشای این سریال بسیار خندیدم و به جرأت می گویم، تمام چیزی که شما از یک فیلمنامه میخواهید، در این سریال یافت میشود.

 

واقعا دلم نمیخواست باهاتون دوست بشم، نه به این خاطر که ازتون بدم میومد، بلکه بخاطر این بود که ازتون میترسیدم…اون اوایل ازتون میترسیدم ولی بعد از اینکه چندبار باهاتون برخورد داشتم، اون حس ناپدید شد. ما الانشم هنوز با هم دوست نیستیم، ولی فکر کنم بالاخره یه روز باهم دوست میشیم.

 منبع

عوامل سریال

Jung Hye Sung
Main Role

Hong Ga Eun

سایر سریال ها

Lee Jun Ho
Main Role

Seo Yool

سایر سریال ها

Nam Sang Mi
Main Role

Yoon Ha Kyung

سایر سریال ها

Nam Goong Min
Main Role

Kim Sung Ryong

سایر سریال ها

Park Jae Bum
writer

نویسنده

سایر سریال ها

Lee Jae Hoon
Director

کارگردان

سایر سریال ها

Park Young Gyu
Support Role

Park Hyun Do

Kim Won Hae
Support Role

Choo Nam Ho

آیا این سریال را دوست داشتید؟

قلب رو برن تا رای بدی

میانگین ۴.۸ / ۵. تعداد رای ۶

هنوز رایی ثبت نشده! اولین نفر باش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *